Ingiant DHK012-12-10A Duerchgangsschleifring fir Kappmaschinnen
Kuerz Beschreiwung:
Produktdetailer
Produkt Tags
Spezifikatioun
DHK012-12-10A
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 12 Kanäl Aarbechtstemperatur „-40℃~+65℃“
Bewäertungsstroum 10A Aarbechtsfiichtegkeet <70%
Nennspannung 0~240 VAC/VDC Schutzniveau IP54
Isolatiounswiderstand ≥1000MΩ @500VDC Gehäusematerial Aluminiumlegierung
Isolatiounsstäerkt 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Material fir elektresch Kontakter Edelmetall
Dynamesch Variatioun vum Widderstand <10MΩ Spezifikatioun vum Leadwire Faarweg Teflon isoléiert & verzinnt flexibel Drot
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~600rpm Längt vum Drot 500mm + 20mm
Standard Produktkonturzeechnung
Produktbeschreiwung1
Ufro agereecht
Produktbeschreiwung2
Produktbeschreiwung3
Produktbeschreiwung4
Eise Virdeel
Fabréckszeen
Produktbeschreiwung5
Produktbeschreiwung6
Produktbeschreiwung7Spezifikatioun
DHK012-12-10A
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 12 Kanäl Betribstemperatur „-40℃~+65℃“
Nennstroum 10A Betribsfiichtegkeet <70%
Isolatiounswidderstand ≥1000MΩ @500VDC Gehäusematerial Aluminiumlegierung
Isolatiounsstäerkt 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrescht Kontaktmaterial Edelmetall
Dynamesch Widderstandsvariatioun <10MΩ Spezifikatioun vum Anleitungskabel Faarwege Teflon-isoléierten & verzinnten flexiblen Drot
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~600rpm Drotlängt 500mm + 20mm