Ingiant DHS030-25 Duerchgangsschleifring 30mm fir Videosystemer
Kuerz Beschreiwung:
Produktdetailer
Produkt Tags
Spezifikatioun
DHS030-25
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 25 Aarbechtstemperatur „-40℃~+65℃“
Bewäertungsstroum Kann personaliséiert ginn Aarbechtsfiichtegkeet <70%
Nennspannung 0~240 VAC/VDC Schutzniveau IP51
Isolatiounswiderstand ≥1000MΩ @500VDC Gehäusematerial Edelstahl
Isolatiounsstäerkt 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Material fir elektresch Kontakter Edelmetall
Dynamesch Variatioun vum Widderstand <10MΩ Spezifikatioun vum Leadwire FF4-2Q-0,35 mm, RG316 Koaxialkabel
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~300rpm Längt vum Drot 500mm + 15mm
Iwwersiichtszeechnung vun dësem Artikel
Produktbeschreiwung1
Ufro agereecht
Produktbeschreiwung2
Produktbeschreiwung3
Produktbeschreiwung4
Eise Virdeel
Fabréckszeen
Produktbeschreiwung5
Produktbeschreiwung6
Produktbeschreiwung7Spezifikatioun
DHS030-25
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 25 Betribstemperatur „-40℃~+65℃“
Nennstroum Kann personaliséiert ginn Betribsfiichtegkeet <70%
Isolatiounswidderstand ≥1000MΩ @500VDC Gehäusematerial Edelstahl
Isolatiounsstäerkt 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrescht Kontaktmaterial Edelmetall
Dynamesch Widderstandsvariatioun <10MΩ Spezifikatioun vum Anleitungskabel FF4-2Q-0,35mm, RG316 Koaxialkabel
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~300rpm Drotlängt 500mm + 15mm