Ingiant DHK350-3-15A Duerchgangsschleifring fir Industriemaschinnen
Spezifikatioun
| DHK350-3-15A | |||
| Déi wichtegst Parameteren | |||
| Zuel vun de Schaltkreesser | 3 | Aarbechtstemperatur | „-40℃~+65℃“ |
| Bewäertungsstroum | 15A, kann personaliséiert ginn | Aarbechtsfiichtegkeet | <70% |
| Nennspannung | 0~240 VAC/VDC | Schutzniveau | IP54 |
| Isolatiounswiderstand | ≥1000MΩ @500VDC | Gehäusematerial | Aluminiumlegierung |
| Isolatiounsstäerkt | 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA | Material fir elektresch Kontakter | Edelmetall |
| Dynamesch Variatioun vum Widderstand | <10MΩ | Spezifikatioun vum Leadwire | Faarweg Teflon isoléiert & verzinnt flexibel Drot |
| Rotatiounsgeschwindegkeet | 0~600rpm | Längt vum Drot | 500mm + 20mm |
Standard Produktkonturzeechnung
Ufro agereecht
• Ausstellungs-/Displayausrüstung
• Verpackungs- / Verpackungsmaschinnen
• Halbleiter-Handhabungssystemer
• Industriell Maschinnen
• rotéierend Indextabellen
• Prozesskontrollausrüstung
• Schwéier Ausrüstungstuerm oder Kabelrollen
• Noutbeliichtung, Robotik Palettenmaschinnen, Optioun
• Medizinesch Ausrüstung | Rotatiounssensoren, Noutbeliichtung, Robotik
• Miniatur Kabelrollen
Eise Virdeel
1. Produktvirdeel:
· Eenzegaarteg Signalbehandlungsleistung mat minimalem elektresche Circuitgeräusch
· Eng dicht Verpackung fir déi ustrengendst Raumbeschränkungen
· Voll kompatibel mat analogen an TTL-Kontrollniveausignaler
· Präzisiounskugellager fir eng laang Liewensdauer
· Versiegelt Eenheeten verfügbar, IP67 optional
· Robust eloxéiert Aluminiumkonstruktioun
· Verfügbar mat Ethernet
· Schnell Liwwerung
Fabréckszeen
Spezifikatioun
DHK350-3-15A
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 3 Betribstemperatur „-40℃~+65℃“
Nennstroum 15A, kann personaliséiert ginn Aarbechtsfiichtegkeet <70%
Isolatiounswidderstand ≥1000MΩ @500VDC Gehäusematerial Aluminiumlegierung
Isolatiounsstäerkt 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrescht Kontaktmaterial Edelmetall
Dynamesch Widderstandsvariatioun <10MΩ Spezifikatioun vum Anleitungskabel Faarwege Teflon-isoléierten & verzinnten flexiblen Drot
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~600rpm Drotlängt 500mm + 20mm