Ingiant DHS034-1-10A Schleifring mat massiver Well fir fernbedriwwen Gefierer
Kuerz Beschreiwung:
Produktdetailer
Produkt Tags
Spezifikatioun
DHS034-1-10A
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 1 Aarbechtstemperatur „-40℃~+65℃“
Bewäertungsstroum 10A Aarbechtsfiichtegkeet <70%
Nennspannung 0~240 VAC/VDC Schutzniveau IP51
Isolatiounswiderstand ≥500MΩ @500VDC Gehäusematerial Edelstahl
Isolatiounsstäerkt 500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Material fir elektresch Kontakter Edelmetall
Dynamesch Variatioun vum Widderstand <10MΩ Spezifikatioun vum Leadwire 5A pro Schaltkreesser mat AF-0.35mm^2, Rescht mat AF-0.15mm^2
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~300rpm Längt vum Drot 200mm + 15mm
Produktkontur Zeechnung
Produktbeschreiwung1
Ufro agereecht
Produktbeschreiwung2
Produktbeschreiwung3
Produktbeschreiwung4
Eise Virdeel
Fabréckszeen
Produktbeschreiwung5
Produktbeschreiwung6
Produktbeschreiwung7Spezifikatioun
DHS034-1-10A
Déi wichtegst Parameteren
Zuel vun de Schaltkreesser 1 Betribstemperatur "-40℃~+65℃"
Nennstroum 10A Betribsfiichtegkeet <70%
Isolatiounswidderstand ≥500MΩ @500VDC Gehäusematerial Edelstahl
Isolatiounsstäerkt 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrescht Kontaktmaterial Edelmetall
Dynamesch Widderstandsvariatioun <10MΩ Spezifikatioun vun der Anleitung 5A pro Schaltkreesser mat AF-0.35mm^2, Rescht mat AF-0.15mm^2
Rotatiounsgeschwindegkeet 0~300rpm Drotlängt 200mm + 15mm